logo

Tel: 737 666 111

Nemovitosti v nabídce


Rychlé hledání

Zvolte si typ nemovitosti

Nabízíme prodej vily stojící v jedné z nejžádanějších pražských čtvrtí Praha - Motol.

DSC_0850.jpg
Kolik by stála hypotéka?
Nemovitost:29.999.000,-
Úrok:2%
Splácení:30 let
Měs. splátka:110.882,-
29.999.000 Kč
Popis nemovitosti:

Hledáte vhodný prostor k podnikání s možností vlastního bydlení?

Staňte se vlastníky působivé vily stojící v jedné z nejžádanějších pražských čtvrtí Praha 5 – Motol. Tento velmi dobře architektonicky pojatý dům o 4 podlažích se nachází na konci ulice Kudrnova, přičemž polohou je nedaleko pod nemocnicí Motol. Jedná se o velmi klidné místo s pěknými výhledy do zeleně a současně s výbornou dostupností do centra města.

Vila byla postavena ve třicátých letech a v r. 2017 prošla kompletní rekonstrukcí poloviny domu. Z původně dvoupodlažní obytné stavby došlo k separaci na 2 nezávisle bytové jednotky se zvětšením a vybudování obytného podkroví vč. zřízení nových rozvodů ÚT, ELE, vody. Každá polovina vily je tedy technicky nezávislou. V nově zřízeném sloupku v oplocení jsou umístěny 2 elektroměry, HDS, v suterénu se nachází 2 plynoměry, 1 plynový kondenzační kotel a druhý v podkroví. Hlavní vodoměr je umístěn v šachtě v přední části zahrady + podružný vodoměr v suterénu budovy.

V suterénu, resp. přízemí nemovitosti se nacházejí rozsáhlé sklepní prostory a technická místnost o celkové podlahové ploše 103 m2. Tyto prostory by byly vhodné pro komerční účely, ale současně by se z nich nechal zbudovat obytný prostor.

O patro výše se nachází bytový prostor s dispozicí 3+1 o celkové podlahové ploše 88 m2, který se skládá z obývací místnosti, kuchyně, ložnice, dětského pokoje, haly se vstupem do zahrady, koupelny s WC a samostatného WC.

V dalším podlaží se nachází též bytový prostor, jemuž dominuje vstupní hala s obývací místností vč. kuchyňské linky s ostrůvkem a výsuvným jídelním stolem (tyto dvě místnosti lze od sebe oddělit pomocí posuvných dveří). Z haly je vstup do zastřešené lodžie se stropním osvětlením vč. posuvného zasklívacího systému, což umožňuje prakticky celoroční využití. Dále se zde nachází ložnice s velkou vestavěnou skříní, dětský pokoj, koupelna s WC. Tento byt je dipozičně řešen o velikosti 3+kk (78 m2).

Poslední patro respektive podkrovní část domu slouží především jako studio (pracovna) a je řešena jako pokoj s kk, přičemž se zde nachází koupelna s WC. Tento prostor je o celkové podl. ploše 54 m2. Díky zrenovovanému schodišti vypadají tyto dvě podlaží uceleně a mohou být využity buď jako 1 velká samostatná bytová jednotka nebo 2 samostatné díky vlastním vstupním dveří včetně veškerých rozvodů.

Vzhledem k vynikajícímu umístění na vyhledávané rezidenční adrese a uspořádání vnitřních prostorů je vilu možné využít nejen jako nadstandardní rodinné bydlení, ale též například k podnikání jako rehabilitační kliniku, ordinaci, advokátní kancelář či sídlo firmy.

Současně se nabízí dům využít též ke kombinaci bydlení a podnikání.

 

Číslo nemovitosti:
19094
Cena:
29.999.000 Kč
Provize RK:
Včetně provize
Právní servis:
Včetně právního servisu
Adresa:
Praha
Praha 5
Kudrnova
Plocha pozemku:
525 m2
Plocha zastavěná:
261 m2
Plocha užitná:
322 m2
Sklepní podlaží:
1
Stav objektu:
velmi dobrý
Konstrukce:
cihlová
Umístění objektu:
centrum obce
Komunikace:
asfaltová
Stáří objektu:
1930
Rok rekonstrukce:
2017
Půdní nástavba:
Ano
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška 78/2013 Sb.
Vlastnictví:
osobní
realitní makléř: Dana Dvořáková
Prodejce:
Dana Dvořáková
telefon: 737 666 111
dvorakova@nabidkarealitky.cz

K nezávaznému kontaktování stačí pouze jeden krok – vyplnit následující formulář:

* Vaše jméno a příjmení
* Email pro odpověď
* Telefon
* Váš vzkaz
 
 
Copyright © http://nabidkarealitky.cz, vyrobil Polyweb 2014