logo

Tel: 733 644 533

Nemovitosti v nabídce


Rychlé hledání

Zvolte si typ nemovitosti

Prodej bytu 3+1 s balkonem v obci Nemyšl, okr. Tábor

IMG_6263.jpg
Kolik by stála hypotéka?
Nemovitost:1.890.000,-
Úrok:2%
Splácení:30 let
Měs. splátka:6.986,-
1.890.000 Kč
Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji byt 3+1 v obci Nemyšl vzdálené 5 km od obce Chotoviny a 15 km od města Tábor směrem ku Praze a dobrým napojením na dálnici D3.

Jedná se o velice výhodnou nabídku jak pro bydlení (nízké náklady na bydlení z důvodu nízkých provozních nákladů), tak i velice výhodnou investiční nabídku (s ohledem na pořizovací cenu a výnos z nájemného).

Samostatná bytová jednotka má následující dispozici: vstupní chodba, na kterou navazuje hala (slouží zpravidla jako jídelna), z haly navazující kuchyně, neprůchozí pokoj, průchozí obývací pokoj, na obývák navazující další neprůchozí pokoj, koupelna spojená s WC, balkon a sklep v přízemí domu.

Podlahová plocha předmětného bytu a příslušenství je následující: vlastní bytová jednotka má výměru 74,2 m2; balkon je o výměře 2,5 m2 a sklep má výměru 8,0 m2. Celková výměra tedy činí 84,7 m2.

Vytápění je ústřední s kotlem na pevná paliva ve sklepě domu. Ohřev vody bojlerem. Některé byty v domě mají též elektrokotle a neměl by být problém u tohoto bytu přejít z kotle na pevná paliva na komfortní topení elektrokotlem, nebo na tepelné čerpadlo.

Dům, v němž se byt nabízí, je čtyřpodlažní budovou, která má v přízemí technické místnosti (chodby, sklepy, vodárnu, kotelny) a v dalších třech podlažích je umístěno celkem 9 bytů (vždy 3 byty na patře). Na domě proběhly dílčí rekonstrukce. Nová zateplená střecha (cca 5 let) a opraveny byly též vnější opláštění komínových těles na střeše. Dále je zcela nové: dlažba na společné chodbě, krytiny na schodištích, madla na zábradlích, vstupní dveře do domu, okna na chodbách/scho­dištích a některá okna ve sklepích. Ve společných prostorách je též nová výmalba.

Zdroj vody pro dům je ze studny a bytový dům je vybaven moderní vodárnou s retenční nádrží, která vyrovnává nárazové odběry vody. Odpad je odváděn do septiku, který se nachází na společné domovní zahradě za bytovým domem.

Ve fondu oprav bude mít dům k dispozici částku cca 90.000,– Kč na případné opravy či zvelebování společných částí domu. Dalších benefitem domu je, že na střeše je umístěna anténa poskytovatele internetu, který hradí ve prospěch domu jako celku nájemné 2.000,– Kč ročně.

K bytu je v případě zájmu (není podmínkou) možno přikoupit následující příslušenství: 

  1. Parkovací stání před domem (zcela nově vybudováno)
  2. Zděnou garáž
  3. Zděnou kolnu za domem s předzahrádkou (ideální např. na uložení zahradního nářadí)
  4. Samostatnou zahrádku.


O cenách příslušenství se informujte u realitního makléře.

Byt je vhodný nejen k bydlení pro svého majitele, ale též jako investice, neboť je obsazen nájemcem, kdy nájemné činí 6.700,– Kč/měs. (pouze za byt) a v případě bytů, ke kterým naleží garáž, zahrádka nebo parkovací stání lze dosáhnout výnosu z měsíčního nájemného až 8.500,– Kč/měs. V případě zájmu si může budoucí vlastník zvolit, zda-li byt zůstane obsazen nájemcem a nebo mu bude předán prázdný.

Při větším počtu zájemců si realitní kancelář vyhrazuje právo vybrat nejvýhodnější nabídku.

Číslo nemovitosti:
22002
Cena:
1.890.000 Kč
Provize RK:
Včetně provize
Právní servis:
Včetně právního servisu
Adresa:
Nemyšl 45
Plocha podlahová:
84 m2
Plocha balkonu:
3 m2
Podlaží:
2. podlaží z 4 podlaží celkem
Stav objektu:
Dobrý
Konstrukce:
cihlová
Umístění objektu:
klidná část obce
Komunikace:
Asfaltová
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška 264/2020 Sb.
Vlastnictví:
osobní
Prodejce:
Marian Mikeš
telefon: 733644530
mikes@realitka.cz

K nezávaznému kontaktování stačí pouze jeden krok – vyplnit následující formulář:

* Vaše jméno a příjmení
* Email pro odpověď
* Telefon
* Váš vzkaz
 
 
Copyright © http://nabidkarealitky.cz, vyrobil Polyweb 2014