logo

Tel: 733 644 533

Nemovitosti v nabídce


Rychlé hledání

Zvolte si typ nemovitosti

Prodej rodinného domu v obci Kly, okres Mělník

pohled od jihu - vstup
Kolik by stála hypotéka?
Nemovitost:4.950.000,-
Úrok:2%
Splácení:30 let
Měs. splátka:18.296,-
4.950.000 Kč
Popis nemovitosti:

Na základě výhradního zastoupení majitele nabízíme prodej rodinného domu v obci Kly, část Dolní Vinice, okres Mělník.

Stávající dispoziční řešení je 3+1 s příslušen­stvím skládající se v přízemí z chodby, kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, pokoje, koupelny a WC. Dům dále disponuje půdou, kde je možné vybudovat další pokoje. Budova je nepodsklepená, obyvatelná část domu suchá. Vnitřní omítky pokojů jsou štukované s malbou, WC a koupelna obklady. K domu náleží zahrada, kdy celková plocha pozemků včetně zastavěných částí je 627 m2.

V roce 2003 byla provedena rekonstrukce hlavní budovy, kdy byly kompletně v celém domě vybetonovány podlahy a položena v obývacím pokoji plovoucí podlaha, v chodbě, koupelně, WC a kuchyni dlažba a v ložnici a pokoji lino. Dále proběhla výměna oken za plastová, ze strany k silnici protihluková, včetně nových vchodových dveří. Zároveň prošla rekonstrukcí střecha, kde byly položeny nové krovy s parotěsnou folií a černé tašky. Zateplení není, fasáda původní.

Zdrojem vytápění je nový plynový kotel (zn. VAILLANT, zakoupen na jaře r. 2022) s ústředním topením a ohřevem teplé vody. Další možností topení je pořízení kotle na tuhá paliva do místnosti kotelny, která má přípravu na tento typ kotle. V tomto případě je potřeba dostavba komínů, které ve zdech domu stále jsou funkční, ale nejsou vyvedené na střechu. Dům je obyvatelný bez nutnosti úprav okamžitě.

Na zahradě je studna s užitkovou vodou, která není přivedena do domu, slouží pouze k zalévání. Za domem příjemné sezení s markýzou, podlaha ze zámkové dlažby. Na zahradě vedle domu je řada přístaveb, které slouží jako kolna, kde se může skladovat zahradní náčiní a pomůcky, chlívek vhodný ke skladování zeleniny, garáž s dílnami a nově zrekonstruovaný pokojíček, sloužící jako letní kuchyňka, kam je přivedena voda, elektřina a možné topení kamínky. Zahrada nad domem je kaskádovitého typu se schody. Stav kaskád je starší, ale bez viditelného sesuvu půdy.

V obci je dobrá občanská vybavenost nabízející základní školu, mateřskou školku, poštu, samoobsluhu, restauraci, fotbalové hřiště, dětské hřiště a další. Velice dobrá dojezdová vzdálenost, autobusem do Prahy 30 minut, do Neratovic či na Mělník 10 minut s tím, že zastávka autobusu je 3 minuty chůze od domu. Obec Kly má výhodnou polohou ležící na hlavní spojnici mezi Mělníkem a Prahou.

Pokud hledáte cenově dostupný dům s dobrou dostupností do Mělníka a Prahy, pak vás tento dům jistě zaujme.

Jsme Realitka.cz

Číslo nemovitosti:
22034
Cena:
4.950.000 Kč
Provize RK:
Včetně provize
Právní servis:
Včetně právního servisu
Adresa:
Kly 205
Plocha pozemku:
627 m2
Stav objektu:
Dobrý
Konstrukce:
cihlová
Umístění objektu:
rušná část obce
Komunikace:
Asfaltová
Rok rekonstrukce:
2003
Výbava - popis:
kůlna na nářadí, venkovní posezení,
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška 264/2020 Sb.
Makléř:
makléř Mělník
telefon: 704972280
melnik@realitka.cz

K nezávaznému kontaktování stačí pouze jeden krok – vyplnit následující formulář:

* Vaše jméno a příjmení
* Email pro odpověď
* Telefon
* Váš vzkaz
 
 
Copyright © http://nabidkarealitky.cz, vyrobil Polyweb 2014