logo

Tel: 733 644 533

Nemovitosti v nabídce


Rychlé hledání

Zvolte si typ nemovitosti

Prodej stavebního pozemku se stavebním povolením v Praze 5 - Velká Ohrada

Stodůlky_VIZU_01.jpg
Kolik by stála hypotéka?
Nemovitost:29.750.000,-
Úrok:2%
Splácení:30 let
Měs. splátka:109.962,-
29.750.000 Kč
Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji exkluzivní stavební pozemek o celkové výměře 1178 m2 v Praze, městské části Velká Ohrada v ulici Karla Kryla. Součástí nabídky je též projekt budoucí vily, přičemž pro výstavbu bylo vydáno stavební povolení.

Jedná se o poslední nezastavěnou parcelu v dané lokalitě, přičemž pozemek má dobrý tvar obdélníku pravidelně se rozšiřujícího na jižní stranu. Přístup je přímo z klidné ulice Karla Kryla. Z pozemku se nabízejí nádherné výhledy na CHKO Prokopské údolí, Dalejskou skálu a Pražský Semmering.

Co se týče inženýrských sítí, tak u hranice pozemku se nachází veškeré základní inženýrské sítě (elektřina, voda, kanalizace, plyn). Parcela je bez jakýchkoliv staveb a je připravená a způsobilá k okamžitému zahájení stavebních prací.

Jak bylo uvedeno, součástí nabídky je projektová dokumentace na výstavbu luxusní vily od renomované architektonické kanceláře Kareš – Rais, přičemž na tuto stavbu je vydáno pravomocné stavební povolení. Užitná plocha vícepodlažní vily je až 600 m2 a její součástí jsou mimo jiné (i) vyhřívaný bazén 10 × 4 m, (ii) wellnes zóna, výtah se třemi stanicemi, garáž pro 5 vozidel, velkorysé prostorné átrium nebo i samostatný byt pro hosty s možným využitím jako např. kancelář. Projekt vznikal přibližně 5 let a výsledkem je vycizelovaná stavba vily, která jistě uspokojí co do estetiky a využitelnosti i nejnáročnějšího uživatele.

K dostupnosti a obslužnosti uvádíme, že tato lokace disponuje výbornou dostupností jak do centra města, tak i na hlavní komunikační tahy včetně výborné dostupnosti k letišti Václava Havla. Zastávka autobusu je pár desítek metrů a na metro „B“ stanice Luka je to pěšky cca 5 min. V blízkosti se dále nachází nákupní centra, prestižní Mezinárodní škola a školka, restaurace, sportoviště apod. Nutno podotknout, že v blízkosti je vystavěn též nový městský park.

Součástí této prezentace jsou vizualizace a fotografie staveb, které jsou sice ilustrativní, ale zcela odpovídají výše popsanému projektu luxusní vily, tj. je možné prezentovanou stavbu na pozemku realizovat.

Závěrem uvádíme, že se jedná o ojedinělou nabídku jak pozemku, tak možnosti jeho využití k realizaci předmětné stavby.

Číslo nemovitosti:
22024
Cena:
29.750.000 Kč
Provize RK:
Včetně provize
Právní servis:
Včetně právního servisu
Adresa:
Praha
Praha 13
Karla Kryla
Plocha pozemku:
1178 m2
Umístění objektu:
klidná část obce
Makléř:
Makléř Praha
telefon: 730510341
info@realitka.cz

K nezávaznému kontaktování stačí pouze jeden krok – vyplnit následující formulář:

* Vaše jméno a příjmení
* Email pro odpověď
* Telefon
* Váš vzkaz
 
 
Copyright © http://nabidkarealitky.cz, vyrobil Polyweb 2014